XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Новини мережі Стартап шкіл України: на зв'язку Вінниця

Під час тренінг-турне по школах мережі Стартап шкіл Sikorsy Challenge в лютому 2019 року  Ігор Пеер відвідав  Вінницю. 


Тут 20 лютого урочисто відкрили тренінговий центр Вінницького Національного технічного університету, в якому і розпочався третій сезон Стартап школи.

Учасників нової  групи Стартап школи вітали ректор ВНТУ Володимир Грабко, міський голова Сергій Моргунов, досвідчені інноватори-підприємці у сфері ІТ.

Набувати нових інновативних бізнесових умінь нині взялися не лише студенти ВНТУ, а й інших вишів обласного центру. Долучилися й учні Вінницької фізико-математичної гімназії №17.

«Бажаю, аби в цьому центрі з розвитку ідей ви проклали свій шлях до успіху. А з такими тренерами, як Ігор Пеер,  аж ніяк не може бути по-іншому! Наша вдячність Вінницькій міській раді, провідним технологічним компаніям регіону, котрі всіляко сприяли у створенні цього інноваційного тренінгового центру», — наголосив ректор ВНТУ Володимир Грабко.


Головний  виконавчий директор компанії Transfotech LTD Давид Аріє:
«ВНТУ — моя альма-матер. Тут сильні наукові кадри. Я працював у різних країнах. Останні 20 років – в Ізраїлі. Весь цей час працюю з українськими програмістами і можу сказати, що вони найперспективніші в світі. У Стартап Школі «Sikorsky Challenge» інноваційний спосіб навчання — із звичайних студентів робимо стартапістів і вчимо їх продукувати ідеї. Ми живемо в світі, де ідеї перетворюються на продукти щоразу швидше».

Нещодавно ВНТУ уклав меморандум про співпрацю з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою. Це дасть можливість отримувати посівні інвестиції на свої стартап проекти в рамках пілотного етапу.

Заняття у Стартап школі триватимуть до червня. Потому «школярі» братимуть участь у конкурсі проектів, переможців якого чекає фінансування їхніх розробок — призовий фонд 100 000 гривень.

За матеріалами impuls_vntu

Коментарі